IKARIAM FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
IKARIAM FORUM

Το forum της συμμαχίας από το ikariam. Μια δημιουργία του Jimaka με την υποστήριξη του mixalara88.
 
ΦόρουμPortalLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
areimanios




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Τόπος : Πατησια, Αθηνα
Registration date : 24/12/2008

epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino?   epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? EmptyΠαρ Ιαν 16, 2009 6:40 pm

h αυτο ειναι αποδειξη οτι κανεις δεν ασχολειται με το φορπυμ η εγω εχω καποιο προβλημα και δεν μπορω να μπω στο ικαριαμ....
οποιος το διαβασει ας μου απαντησει, να ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
areimanios




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Τόπος : Πατησια, Αθηνα
Registration date : 24/12/2008

epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino?   epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? EmptyΣαβ Ιαν 17, 2009 12:19 pm

τελικα ηταν προβλημα δικο μου. ο σερβερ εβλεπε οτι ημουν ηδη μεσα! με ενα restart ολα ενταξει, ευχαριστω τον micho!
giati νομιζω οτι μονο εγω το βλεπω ολο αυτο;#@!@$#
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ICEICE

ICEICE


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 49
Registration date : 16/01/2009

epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino?   epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino? EmptyΣαβ Ιαν 17, 2009 2:17 pm

areimanios έγραψε:
h αυτο ειναι αποδειξη οτι κανεις δεν ασχολειται με το φορπυμ η εγω εχω καποιο προβλημα και δεν μπορω να μπω στο ικαριαμ....
οποιος το διαβασει ας μου απαντησει, να ξερω

ναι, οντως ούτε εγώ μπορούσα να μπω. Τώρα είναι οκ όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
epese o server? ti egine re paidia kai de mpaino?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
IKARIAM FORUM :: Αρχαίοι Έλληνες - Epsilon :: Η συμμαχία ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ στον κόσμο epsilon-
Μετάβαση σε: